Akcesoria micro

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - reduktor ciśnienia 2000 (1354-20)

  GA1354

  Nowy produkt

  GARDENA reduktor ciśnienia 2000 jest podstawowym elementem GARDENA Micro-Drip-System. Służy do zmniejszania początkowego ciśnienia…

  Więcej szczegółów

  78,30 zł brutto

  GA1354

  Więcej informacji

  GARDENA reduktor ciśnienia 2000 jest podstawowym elementem GARDENA Micro-Drip-System. Służy do zmniejszania początkowego ciśnienia wody do ciśnienia operacyjnego o wartości około 1,5 bara w celu zapewnienia optymalnego działania podłączonych kroplowników i dysz rozpylających. Przepływ wody wynosi ok. 2000 litrów na godzinę Dzięki filtrowi o dużej pojemności woda jest optymalnie filtrowana. Urządzenie jest gotowe do podłączenia, z pełnym wyposażeniem. Dzięki opatentowanej szybkiej i łatwej technice łączenia "Quick & Easy" instalacja reduktora ciśnienia jest wyjątkowo prosta.
  Łatwa redukcja ciśnienia
  GARDENA reduktor ciśnienia 2000 skutecznie obniża ciśnienie wody do około 1,5 bara w celu zapewnienia optymalnego działania kroplowników i dysz rozpylających.

  Elastyczność
  Złącze i adapter umożliwiają swobodne korzystanie z łącznika zarówno w przypadku rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16"), jak i rury montażowej 13 mm (1/2").

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej technice łączenia rur "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je rozłączać.

  Filtrowana woda
  Dzięki filtrowi o dużej pojemności woda jest wstępnie filtrowana.

  PARAMETRY:
  Można podłączyć szeregowo w dowolny system nawadniający oparty na wyjściowych rurach PE o średnicy: 16-13mm (1/2") lub 4.6mm (3/16").

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: