Akcesoria micro

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - reduktor ciśnienia 1000 (1355-20)

  GA1355

  Nowy produkt

  GARDENA reduktor ciśnienia 1000 jest podstawowym elementem GARDENA Micro-Drip-System. Służy do zmniejszania początkowego ciśnienia…

  Więcej szczegółów

  51,06 zł brutto

  GA1355

  Więcej informacji

  GARDENA reduktor ciśnienia 1000 jest podstawowym elementem GARDENA Micro-Drip-System. Służy do zmniejszania początkowego ciśnienia wody do ciśnienia operacyjnego o wartości około 1,5 bara w celu zapewnienia optymalnego działania podłączonych kroplowników i dysz. Przepływ wody wynosi ok. 1000 litrów na godzinę. Reduktor ciśnienia również filtruje wodę. Urządzenie jest gotowe do podłączenia, z pełnym wyposażeniem. Dzięki opatentowanej szybkiej i łatwej technice łączenia "Quick & Easy" instalacja reduktora ciśnienia jest wyjątkowo prosta.
  Łatwa redukcja ciśnienia
  GARDENA reduktor ciśnienia 1000 skutecznie obniża ciśnienie wody do około 1,5 bara w celu zapewnienia optymalnego działania kroplowników i dysz rozpylających.

  Elastyczność
  Złącze i adapter umożliwiają swobodne korzystanie z łącznika zarówno w przypadku rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16"), jak i rury montażowej 13 mm (1/2").

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej technice łączenia rur "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je rozłączać.

  Filtrowana woda
  Dzięki filtrowi o dużej pojemności woda jest wstępnie filtrowana.

  PARAMETRY:
  Wyjście: można podłączyć szeregowo w dowolny system nawadniający oparty na wyjściowych rurach PE o średnicy: 16-13mm (1/2") lub 4.6mm (3/16"). Nie ma możliwości podłączenia gwintu.
  Wejście: wyłącznie na szybkozłączkę doprowadzającą wodę (nie ma możliwości podłączenia gwintu).
  Maksymalny przepływ: do 1000l/h

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: