Akcesoria micro

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - dozownik do nawozu (8313-29)

  GA8313

  Nowy produkt

  GARDENA dozownik do nawozu jest idealnie dostosowany do mieszania uniwersalnego nawozu w płynie GARDENA (art. nr 8303). Duży…

  Więcej szczegółów

  79,70 zł brutto

  GA8313

  Więcej informacji

  GARDENA dozownik do nawozu jest idealnie dostosowany do mieszania uniwersalnego nawozu w płynie GARDENA (art. nr 8303). Duży otwór wlewowy i zawór służący do opróżniania w razie mrozu lub przed napełnieniem płynnym nawozem ułatwiają obsługę dozownika. Wskaźnik poziomu umożliwia kontrolę poziomu napełnienia. Dozownik do nawozu jest dostarczany z przyłączami do rur montażowych i rozdzielczych. Opatentowana szybka i łatwa technika łączenia "Quick & Easy" umożliwia wyjątkowo prosty montaż.
  Łatwe napełnianie
  Duży otwór do napełniania umożliwia bezpieczne wlewanie nawozu do dozownika.

  Lepszy podgląd
  Wskaźnik poziomu napełnienia czytelnie informuje o ilości nawozu w dozowniku. To pozwala dokładnie odmierzać koncentrat nawozowy w zależności od wielkości systemu i zapotrzebowania roślin.

  Łatwa eksploatacja
  Zawór umożliwia łatwe opróżnianie dozownika do nawozów przed ponownym napełnieniem. Przy użyciu tego samego zaworu można opróżnić dozownik przed nadejściem mrozów.

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej technice łączenia rur "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je rozłączać.

  Uniwersalne
  Złącze i adapter umożliwiają swobodne korzystanie z łącznika zarówno w przypadku rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16"), jak i rury montażowej 13 mm (1/2").

  PARAMETRY:
  Do nawozów płynnych
  Można podłączyć szeregowo w dowolny system nawadniający oparty na rurach PE o średnicy: 16-13mm (1/2") lub 4.6mm (3/16").
  Idealny do automatycznego nawożenia roślin balkonowych, rabat, grządek warzywnych w połączeniu z automatycznym systemem nawadniania różnych firm (rury kroplujace, mikrozraszacze, mikrokropliki).

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: