Drobne narzędzia

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Zestaw narzędzi ogrodniczych (8965-30)

  GA8965

  Nowy produkt

  GARDENA zestaw narzędzi ogrodniczych to podstawowy zestaw do pielęgnacji ogrodu - sadzenia i przesadzania roślin, usuwania chwastów,…

  Więcej szczegółów

  99,90 zł brutto

  GA8965

  Więcej informacji

  GARDENA zestaw narzędzi ogrodniczych to podstawowy zestaw do pielęgnacji ogrodu - sadzenia i przesadzania roślin, usuwania chwastów, cięcia kwiatów i młodych pędów. Zestaw zawiera łopatkę do kwiatów, wycinak do chwastów, sekator ogrodowy oraz parę rękawic do prac pielęgnacyjnych.
  Trwałość i wygoda
  Najwyższej jakości stal i powłoka z duroplastu chronią narzędzia przed korozją, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na przywieranie brudu. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodę i komfort pracy. Zakrzywione końce rękojeści zapobiegają wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni.

  Classic łopatka ogrodowa
  GARDENA Classic łopatka ogrodowa to idealne narzędzie do sadzenia i przesadzania roślin w skrzynkach, doniczkach oraz na rabatach.

  Classic Sekator 8754
  GARDENA Classic sekator ogrodowy łączy w sobie wszystkie cechy wyróżniające dobre sekatory. Zapewnia efektywne cięcie, jest nowoczesny i ergonomiczny, a także doskonale sprawdza się podczas cięcia kwiatów i pędów. Precyzyjnie szlifowane ostrza pochylonej głowicy tnącej są pokryte powłoką antyadhezyjną. Dzięki ergonomicznie wyprofilowanym rękojeściom sekator idealnie leży w dłoni. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt z możliwością ustawienia 2 pozycji cięcia: silnego i szybkiego. Sekator jest wyposażony w rynienkę na sok i obcinak do drutu. Zamek obsługiwany jedną ręką ułatwia zablokowanie sekatora i jego bezpieczne przechowywanie. Classic sekator ogrodowy umożliwia cięcie gałęzi o średnicy do 18 mm.

  Rękawice do prac pielęgnacyjnych
  GARDENA rękawice do prac pielęgnacyjnych skutecznie chronią dłonie w trakcie przesadzania roślin, szczególnie w środowisku wilgotnym lub mokrym. Powłoka lateksowa w części chwytnej oraz palcach gwarantuje, że dłonie będą suche i czyste nawet przy sadzeniu roślin w wilgotnym podłożu. Elastyczna dzianina zapewnia doskonałe dopasowanie rękawic do dłoni, komfort noszenia oraz przepuszczalność powietrza. Koniec ze spoconymi dłońmi przy pracach ogrodowych! Rozmiar: 8/M.

  PARAMETRY:
  4 produkty ogrodowe. Idealne na prezent!

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: