Grille gazowe

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Ogrzewacz tarasowy

  MG710

  Nowy produkt

  Ogrzewacz tarasowy, wykonany ze stali młotkowanej, kolor grafitowy. Czasza o śr. 81 cm, moc od 5000 – 12000 Wat. Artykuł nie…

  Więcej szczegółów

  638,69 zł brutto

  MG710

  Więcej informacji

  Ogrzewacz tarasowy, wykonany ze stali młotkowanej, kolor grafitowy. Czasza o śr. 81 cm, moc od 5000 – 12000 Wat. Artykuł nie zawiera zestawu przyłączeniowego do butli gazowej, który należy zakupić oddzielnie.
  Przeznaczenie: Tarasowy ogrzewacz na gaz propan-butan przeznaczony jest wyłącznie do amatorskiego użytku: na zewnątrz pomieszczeń, w dobrze wentylowanych miejscach, gdzie otwarte powierzchnie wynoszą co najmniej 25% powierzchni całkowitych. Ogrzewacza nie można używać w pomieszczeniach zamkniętych! Wersje kolorystyczne MG710- kolor szary z wykończeniem ‘młotkowym’. Wymiary: średnica podstawy 44.5cm, średnica czaszy 81.3cm, wysokość 221cm. Parametry: Moc: 5-12 kW Pobór gazu: 550-1060g/h. Wyposażenie: Urządzenie nie zawiera reduktora (MG291), który należy nabyć osobno. Czas palenia: około 1h/kg gazu na pełnej mocy. Zapłon: zapalarka piezoelektryczna.
  WŁAŚCIWA LOKALIZACJA I USTAWIENIE Ogrzewacz jest przeznaczony do amatorskiego użytku na zewnątrz pomieszczeń zamkniętych. Zachować minimalna odległość od ścian oraz innych elementów np. pokrycia równą co najmniej 1m. Otwarte powierzchnie muszą wynosić co najmniej 25% powierzchni całkowitych, aby zapewniona była właściwa wentylacja- palący się gaz zużywa tlen i wydziela spaliny! Jeśli konstrukcję zadaszenia wykonano z materiałów palnych np. drewna lub sklejki- minimalna odległość wzrasta 2m. Urządzenie może być umieszczone wyłącznie na poziomie gruntu- nie używać dodatkowych podstawek lub podestów, nie umieszczać w piwnicach lub zagłębieniach terenu. Miejsce użytkowania musi być wolne od obecności paliwa, gazów palnych lub innych materiałów łatwopalnych lub wybuchowych. W celu ochrony urządzenia przed przewróceniem przez wiatr misi ono zostać przytwierdzone do podłoża za pomocą wkrętów.

  1 inny produkt w tej samej kategorii: