Hydrofory i pompy (ogrodowe- do deszczówki- głębinowe)

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Smart hydrofor elektr.5000/5E (19080-20) Zobacz większe

  Smart hydrofor elektr.5000/5E (19080-20)

  GA19080

  Nowy produkt

  Gardena smart hydrofor elektroniczny 5000/5E służy do zaopatrywania domu (np. pralki lub spłuczek toaletowych) w wodę ze studni…

  Więcej szczegółów

  1 886,00 zł brutto

  GA19080

  Więcej informacji

  Gardena smart hydrofor elektroniczny 5000/5E służy do zaopatrywania domu (np. pralki lub spłuczek toaletowych) w wodę ze studni badź cystern lub do nawadniania ogrodu. Możliwe jest także stosowanie jako pompa ogrodowa, z możliwością programowania czasu nawadniania. Wszystkie funkcje hydrofora można wygodnie obsługiwać z poziomu aplikacji smart App. Informacje o ciśnieniu, wydajności, poborze wody lub ewentualnych usterkach i ich usuwaniu są wyświetlane po dotknięciu ekranu palcem. smart hydrofor jest wyposażony w pompę o mocy znamionowej 1300 W, która szybko, cicho i niezawodnie jest w stanie przepompować do 5000 l wody na godzinę. Szybki i łatwy rozruch dzięki zintegrowanemu zaworowi zwrotnemu, umożliwiającemu szybkie zasysanie. Nowy, zintegrowany program do poboru małych ilości wody zapewnia niezawodne działanie, także w przypadku pompowania niewielkich ilości wody. Skladany uchwyt urządzenia sprawia, że transport hydrofora nie jest trudny i nie zajmuje on dużo miejsca.
  Ekonomiczne i efektywne rozwiązanie
  Energooszczędny GARDENA smart hydrofor elektroniczny działa w pełni automatycznie. W razie potrzeby inteligentny sterownik uaktywnia pompę, a następnie sam ją wyłącza. Pory podlewania można dowolnie zaprogramować, tak aby ogród był nawadniany automatycznie.
  Optymalne działanie pompy
  Wbudowany w pompie zawór zwrotny zapewnia łatwą obsługę i szybkie uruchomienie. Zoptymalizowany proces zasysania pozwala już po kilku minutach na pompowanie wody z głębokości nawet ośmiu metrów.
  Szeroki zakres zastosowań
  Dwa wyloty po stronie tłocznej umożliwiają równoczesne podłączenie dwóch urządzeń. Program do poboru małych ilości zapewnia niezawodne działanie, także w przypadku pompowanie niewielkich ilości wody, np. do nowoczesnych pralek lub linii kroplujących. W pompie wbudowane jest też zabezpieczenie przed pracą "na sucho", czyli uszkodzeniem wskutek braku medium do pompowania.
  Wszystko pod kontrolą
  Uchwyt na igły czyszczące do niektórych modeli kroplowników ułatwia korzystanie z igieł oraz ich przechowywanie.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: