Imitacje zwierząt i lilii wodnych

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Jastrząb duży 70cm

  GW7308

  Nowy produkt

  Plastikowa imitacja do dekoracji ogrodu lub do wykorzystania jako odstraszacz ptaków i innych zwierząt. Odporna na działanie…

  Więcej szczegółów

  56,28 zł brutto

  GW7308

  Więcej informacji

  Plastikowa imitacja do dekoracji ogrodu lub do wykorzystania jako odstraszacz ptaków i innych zwierząt. Odporna na działanie deszczu- może być pozostawiona na zewnątrz. Materiał: tworzywo sztuczne (HDPE) podwójnie malowane. Wymiary: długość: 45cm, szerokość: 70cm, wysokość 10cm. Imitacja ptaka drapieżnego który w naturze płoszy m.in: gołębie, szpaki, sroki, wrony, kawki, kruki, wróble i inne zwierzęta. Wyposażony w trójpunktowy zaczep oraz dodatkowy długi sznur do zawieszenia.
  Oferowane przez nas imitacje odznaczają się podwójnym malowaniem, w odróżnieniu od większości tańszych produktów. W procesie produkcyjnym najpierw nakładana jest czarna farba podkładowa. Dopiero po wyschnięciu figurki malowane jest ona ręcznie. Powyższy sposób malowania zapewnia dłuższą żywotność figurek, które wystawione na działanie słońca nagrzewają się i jdnokrotnie nałożona farba szybko łuszczy się i odpada. Kupując na tej aukcji oferujemy wysoką jakość malowania i dłuższą żywotność przedmiotu.

  PARAMETRY:
  tworzywo sztuczne podwójnie malowane
  opakowanie: oferowany luzem z etykietą

  8 innych produktów w tej samej kategorii: