Kosiarki elektryczne- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Kosiarka elektr.powermax 1200/32 (5032-20) Zobacz większe

  Kosiarka elektr.powermax 1200/32 (5032-20)

  GA5032

  Nowy produkt

  Ta zwrotna i poręczna kosiarka elektryczna idealnie nadaje się do pielęgnacji małych trawników. Specjalnie hartowane ostrze zapewnia…

  Więcej szczegółów

  389,00 zł brutto

  GA5032

  Więcej informacji

  Ta zwrotna i poręczna kosiarka elektryczna idealnie nadaje się do pielęgnacji małych trawników. Specjalnie hartowane ostrze zapewnia optymalne efekty cięcia. Uchwyt ErgoTec umożliwia komfortową obsługę kosiarki i ułatwia manewrowanie. Funkcja QuickFit daje możliwość centralnego ustawienia na 10 poziomach cięcia. Dzięki dodatkowym grzebieniom do trawy na bokach obudowy, trawnik można z łatwością kosić wzdłuż ścian i krawężników. System CnC umożliwia efektywne cięcie i zbieranie. Składana rączka sprawia, że kosiarkę łatwo można przenosić i nie zajmuje ona dużo miejsca.
  Efektywne koszenie i zbieranie
  System CnC sprawia, że kosiarka elektryczna działa niezwykle skutecznie. Usprawniona cyrkulacja powietrza i optymalne położenie kosza na trawę zapewniają czyste oraz efektywne koszenie i zbieranie.
  Łatwa regulacja wysokości koszenia
  Wygodne ustawianie odpowiedniej wysokości koszenia poprzez funkcję "Naciśnij i Obróć" z centralną regulacją koszenia QuickFit.
  Ergonomiczny uchwyt
  Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach podnosi komfort użytkowania. Ergonomiczny kształt uchwytu sprzyja utrzymaniu dłoni w naturalnej pozycji podczas pchania kosiarki.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: