Kosiarki elektryczne- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-40/37 (bez akumulatora) (5038-55)

  GA5038B

  Nowy produkt

  Ta poręczna i mocna kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax™ Li-40/37 doskonale nadaje się do elastycznej pielęgnacji większych…

  Więcej szczegółów

  1 199,00 zł brutto

  GA5038B

  Więcej informacji

  Ta poręczna i mocna kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax™ Li-40/37 doskonale nadaje się do elastycznej pielęgnacji większych trawników. Podwójnie hartowane ostrza DuraEdge zapewniają optymalne rezultaty cięcia. Uchwyt ErgoTec Plus zapewnia wygodę oraz niezwykłą łatwość i elastyczność w prowadzeniu kosiarki. Funkcja QuickFit Plus umożliwia wyjątkowo prostą, centralną regulację wysokości koszenia, z 5 opcjami ustawień. Grzebienie do trawy po bokach obudowy ułatwiają koszenie wzdłuż ścian i krawężników. System CnC Plus zapewnia wydajne koszenie i zbieranie, zmniejszając tym samym częstotliwość opróżniania kosza. Składany uchwyt ułatwia transport kosiarki i pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Kosiarka zasilana jest łatwym w obsłudze akumulatorem GARDENA System 40V* 4,2 Ah (niezałączony). Akumulator (niezałączony) można w każdej chwili szybko doładować bez efektu pamięci. *Maksymalne napięcie wyjściowe bez obciążenia to 40 V, napięcie nominalne to 36 V.
  Wydajny akumulator (niezałączony)
  Wymienny akumulator litowo-jonowy BLi-40/160 zapewnia dużą moc i nie wymaga specjalnej obsługi. Jest elastycznie doładowywany i łatwy do wymiany. Wyświetlacz LED wskazuje bieżący stan naładowania akumulatora.

  Moc silnika PowerPlus
  Bezszczotkowy silnik PowerPlus o wysokim momencie obrotowym jest szczególnie wydajny przy bardzo długim czasie pracy i zapewnia produktom dużą trwałość.

  Efektywne cięcie i zbieranie
  System CnC Plus sprawia, że kosiarki elektryczne osiągają imponujące rezultaty. Dzięki poprawie przebiegu i prędkości cyrkulacji powietrza w bębnie koszącym, trawa jest lepiej układana w koszu, a to z kolei zmniejsza częstotliwość opróżniania kosza w trakcie koszenia.

  Ergonomiczny uchwyt
  Uchwyt ergonomicznie wyprofilowany,w kształcie pałąka z dźwigniami wyłącznika po obu stronach zapewnia wygodną i elastyczną obsługę. Ergonomiczny kształt uchwytu sprzyja trzymaniu dłoni w naturalnej pozycji, co znacznie ułatwia manewry maszyną. Obsługę kosiarki osobom o różnym wzroście ułatwia regulowany na wysokość uchwyt

  Dla wszystkich użytkowników, bez względu na wzrost
  Teleskopowy uchwyt można optymalnie dostosować do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt zapewnia łatwy transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania.

  Prosta regulacja wysokości koszenia
  Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia QuickFit Plus wystarczy nacisnąć przycisk, by zmienić wysokość koszenia.

  PARAMETRY:
  Typ baterii: Li-Ion (niezałączony)
  Szerokość cięcia: 37 cm
  Pojemność kosza: 45 l
  Wysokość koszenia, min.-maks: 20-60 mm
  Regulacja wysokości koszenia: Centralna
  Maks. powierzchnia trawnika: 450 m2
  Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana: 92 dB(A)
  Ciśnienie akustyczne na słuch operatora: 79 dB(A)

  30 innych produktów w tej samej kategorii: