Kosiarki elektryczne- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-18/32 (bez akumulatora) (5039-55)

  GA5039B

  Nowy produkt

  Ta poręczna i mocna kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax™ Li-18/32 doskonale nadaje się do elastycznej pielęgnacji mniejszych…

  Więcej szczegółów

  799,00 zł brutto

  GA5039B

  Więcej informacji

  Ta poręczna i mocna kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax™ Li-18/32 doskonale nadaje się do elastycznej pielęgnacji mniejszych trawników. Podwójnie hartowane ostrza zapewniają optymalne rezultaty cięcia. Uchwyt ErgoTec Plus zapewnia wygodę oraz niezwykłą łatwość prowadzenia kosiarki. Funkcja QuickFit umożliwia wyjątkowo prostą regulację wysokości koszenia, z 10 opcjami ustawień. Grzebienie do trawy po bokach obudowy ułatwiają koszenie wzdłuż ścian i krawężników. System CnC zapewnia wydajne koszenie i zbieranie. Składany uchwyt ułatwia transport i pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Kosiarka zasilana jest dwoma łatwymi w obsłudze akumulatorami GARDENA System 18 V* 2,6 Ah (niezałączone). Akumulatory (niezałączone) można w każdej chwili szybko doładować bez efektu pamięci.
  Wydajny akumulator (niezałączone)
  Wymienny akumulator litowo-jonowy (niezałączone) zapewnia dużą moc i nie wymaga specjalnej obsługi. Jest elastycznie doładowywany i łatwy do wymiany. Wyświetlacz LED wskazuje bieżący stan naładowania akumulatora. Akumulator GARDENA System BLi-18 jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami GARDENA HeartBeat System 18 V.

  Moc silnika PowerPlus
  Bezszczotkowy silnik PowerPlus o wysokim momencie obrotowym jest szczególnie wydajny przy bardzo długim czasie pracy i zapewnia produktom dużą trwałość.

  Efektywne cięcie i zbieranie
  System CnC Plus sprawia, że kosiarka osiąga imponujące rezultaty. Lepsza cyrkulacja powietrza i optymalne położenie kosza na trawę zapewniają efektywne cięcie i zbieranie trawy.

  Ergonomiczny uchwyt
  Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach zapewnia wygodną obsługę. Ergonomiczny kształt uchwytu sprzyja utrzymaniu dłoni w naturalnej pozycji, co znacznie ułatwia pchanie kosiarki.

  Prosta regulacja wysokości koszenia
  Centralna regulacja wysokości koszenia QuickFit jest niezwykle prosta w użyciu. Wystarczy nacisnąć przycisk i przekręcić.

  PARAMETRY:
  Typ baterii: Li-Ion (niezałączone)
  Szerokość cięcia: 32 cm
  Pojemność kosza: 30 l
  Wysokość koszenia, min.-maks: 20-60 mm
  Regulacja wysokości koszenia: Centralna
  Maks. powierzchnia trawnika: 230 m2
  Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana: 87 dB(A)
  Ciśnienie akustyczne na słuch operatora 77 dB(A)

  30 innych produktów w tej samej kategorii: