Kosiarki elektryczne- osprzęt

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Kosiarka elektryczna PowerMax 1800/42 (5042-20)

  GA5042

  Nowy produkt

  Mocna kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax™ 1800/42 doskonale nadaje się do pielęgnacji dużych trawników. Podwójnie hartowane…

  Więcej szczegółów

  969,00 zł brutto

  GA5042

  Więcej informacji

  Mocna kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax™ 1800/42 doskonale nadaje się do pielęgnacji dużych trawników. Podwójnie hartowane ostrza DuraEdge zapewniają optymalne rezultaty cięcia. Uchwyt ErgoTec Plus zapewnia wyjątkową wygodę oraz niezwykłą łatwość i elastyczność w prowadzeniu kosiarki. Funkcja QuickFit Plus umożliwia wyjątkowo prostą, centralną regulację wysokości koszenia, z 5 opcjami ustawień. Grzebienie do trawy po bokach obudowy ułatwiają koszenie wzdłuż ścian i krawężników. System CnC Plus zapewnia wydajne koszenie i zbieranie, zmniejszając tym samym częstotliwość opróżniania kosza. Trzonek teleskopowy i składany uchwyt sprawiają, że kosiarkę można idealnie dostosować do wzrostu użytkownika, a poza tym zapewniają łatwy transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania.
  Efektywne cięcie i zbieranie
  System CnC Plus sprawia, że kosiarki elektryczne osiągają imponujące rezultaty. Dzięki poprawie przebiegu i prędkości cyrkulacji powietrza w bębnie koszącym, trawa jest lepiej układana w koszu, a to z kolei zmniejsza częstotliwość opróżniania kosza w trakcie koszenia.

  Ergonomiczny uchwyt
  Uchwyt ergonomicznie wyprofilowany,w kształcie pałąka z dźwigniami wyłącznika po obu stronach zapewnia wygodną i elastyczną obsługę. Ergonomiczny kształt uchwytu sprzyja trzymaniu dłoni w naturalnej pozycji, co znacznie ułatwia manewry maszyną. Obsługę kosiarki osobom o różnym wzroście ułatwia regulowany na wysokość uchwyt

  Dla wszystkich użytkowników, bez względu na wzrost
  Teleskopowy uchwyt można optymalnie dostosować do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt zapewnia łatwy transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania.

  Prosta regulacja wysokości koszenia
  Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia QuickFit Plus wystarczy nacisnąć przycisk, by zmienić wysokość koszenia.

  PARAMETRY:
  Moc:1800 W
  Szerokość cięcia: 42 cm
  Pojemność kosza: 45 l
  Wysokość koszenia, min.-maks: 20-60 mm
  Regulacja wysokości koszenia: Centralna
  Maks. powierzchnia trawnika: 800 m2
  Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana: 96 dB(A)
  Ciśnienie akustyczne na słuch operatora: 84 dB(A)
  Waga: 14.3 kg

  30 innych produktów w tej samej kategorii: