Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  City gardening kurtyna wodna - zestaw (13135-20)

  GA13135

  Nowy produkt

  Zestaw kurtyny wodnej GARDENA pozwala się ochłodzić w upalne dni. System obejmujący dysze zamgławiające montuje się na parasolu,…

  Więcej szczegółów

  174,99 zł brutto

  GA13135

  Więcej informacji

  Zestaw kurtyny wodnej GARDENA pozwala się ochłodzić w upalne dni. System obejmujący dysze zamgławiające montuje się na parasolu, daszku lub pergoli i podłącza do kranu. Dysze tworzą delikatną mgiełkę, która przyjemnie schładza powietrze. Zestaw obejmuje 10 m węża, 7 dysz zamgławiających, 1 zawór regulacyjny, 13 obejm mocujących oraz element podłączeniowy OGS. Jest gotowy do natychmiastowego użycia, a ponadto można go rozszerzać o dodatkowe zestawy.
  Ochłoda w upalne dni
  Zestaw kurtyny wodnej zapewnia odświeżenie w gorące dni, obniżając temperaturę nawet o 6°C. Rozpylana mgiełka wodna unosi się w powietrzu niczym chłodna zasłona.

  Elastyczne użytkowanie
  Dzięki praktycznym obejmom mocującym, zestaw kurtyny wodnej jest niezwykle elastyczny w użyciu. Obejmy można szybko zdemontować, a następnie zamontować wąż w innym miejscu: na balkonie, tarasie, pod parasolem lub w namiocie. W przypadku montażu na stałe, na przykład na pergoli, obejmy mocujące można w prosty sposób przykręcić.

  Łatwe podłączenie
  System można w prosty sposób podłączyć do kranu za pomocą zintegrowanego elementu podłączeniowego OGS. Dysza zamgławiająca z szybkozłączem ze stopem na końcu węża zapobiega wyciekaniu wody.

  PARAMETRY:
  Zestaw: Wąż 10 m, średnica wewnętrzna 3,5 mm, 7 dysz mikromgłowych (w tym 1 dysza z ogranicznikiem wody), 13 zacisków mocujących, złącze węża i sprzęgło z zaworem kontroli przepływu
  Wydatek wody: 13 l/h

  30 innych produktów w tej samej kategorii: