Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - kroplownik końcowy 2 l/h 25 szt. (1340-29)

  GA1340

  Nowy produkt

  Punktowe nawadnianie kropelkowe Ten kroplownik końcowy, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie nadaje…

  Więcej szczegółów

  34,10 zł brutto

  GA1340

  Więcej informacji

  Punktowe nawadnianie kropelkowe
  Ten kroplownik końcowy, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie nadaje się do punktowego nawadniania pojedynczo stojących roślin lub roślin rosnących w dłuższych rzędach i mających zbliżone zapotrzebowanie na wodę, np. żywopłotów. Woda jest rozprowadzana w tempie około 2 litrów na godzinę. Na potrzeby nawadniania pojedynczo stojących roślin kroplownik końcowy wkręca się na końcu rury rozdzielczej (3/16"). Za pomocą narzędzia do montażu (art. nr 8322) można przewiercić rurę montażową 13 mm (1/2") w celu bezpośredniego zamontowania kroplownika końcowego. Zestaw zawiera 25 kroplowników i jedną igłę czyszczącą. Igła czyszcząca służy łatwego czyszczenia zabrudzonego kroplownika.
  Łatwe czyszczenie
  Przy użyciu wbudowanej igły czyszczącej można w łatwy sposób oczyszczać zabrudzony kroplownik.

  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Oszczędność wody przy podlewaniu
  GARDENA kroplownik końcowy umożliwia łatwe i oszczędne podlewanie roślin rosnących w rzędach, mających podobne zapotrzebowanie na wodę.

  PARAMETRY:
  bez kompensacji ciśnienia
  z dyszą czyszczącą
  do montażu na końcu rury rozdzielczej lub w ściance rury montażowej
  Rekomendowany zakup narzędzia GA8322
  10szt

  30 innych produktów w tej samej kategorii: