Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - regulowany kroplownik końcowy 10 szt. (1391-29)

  GA1391

  Nowy produkt

  Regulowane nawadnianie kropelkowe Regulowany kroplownik końcowy, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie…

  Więcej szczegółów

  30,50 zł brutto

  GA1391

  Więcej informacji

  Regulowane nawadnianie kropelkowe
  Regulowany kroplownik końcowy, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie nadaje się do punktowego nawadniania pojedynczo stojących roślin lub roślin rosnących w dłuższych rzędach, które mają zróżnicowane zapotrzebowanie na wodę. Tempo rozprowadzania wody można regulować w zakresie od 0 do około 10 litrów na godzinę. Zdejmowana końcówka regulująca przepływ zawiera wbudowaną igłę czyszczącą do prostego czyszczenia zabrudzonego kroplownika. Na potrzeby nawadniania pojedynczo stojących roślin kroplownik końcowy wkręca się na końcu rury rozdzielczej (3/16"). Za pomocą narzędzia do montażu (art. nr 8322) można przewiercić rurę montażową 13 mm (1/2") w celu bezpośredniego zamontowania kroplownika końcowego. Zestaw zawiera dziesięć regulowanych kroplowników końcowych.
  Łatwe czyszczenie
  Zdejmowana końcówka regulująca przepływ zawiera wbudowaną, zawsze łatwo dostępną igłę czyszczącą do prostego oczyszczania kroplownika.

  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Regulowane zapotrzebowanie na wodę
  Przepływ wody może wynosić od 0 do około 10 litrów na godzinę, co zapewnia zróżnicowane możliwości nawadniania dostosowane do zapotrzebowania roślin na wodę.

  PARAMETRY:
  Zestaw: 10 regulowanych końcówek kroplowych
  Zastosowanie: Dla pojedynczych roślin o różnych wymaganiach dotyczących wody
  Technika udostępniania "Quick & Easy": Nie
  Samo czyszczący: Nie
  Wydatek wody: 0-10 l / h

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: