Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - kroplownik rzędowy z kompensacją ciśnienia 10 szt. (8311-29)

  GA8311

  Nowy produkt

  Łatwy montaż - precyzyjne nawadnianie kropelkowe Kroplownik rzędowy z kompensacją ciśnienia, będący częścią instalacji GARDENA…

  Więcej szczegółów

  40,38 zł brutto

  GA8311

  Więcej informacji

  Łatwy montaż - precyzyjne nawadnianie kropelkowe
  Kroplownik rzędowy z kompensacją ciśnienia, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie nadaje się do nawadniania roślin rosnących w krótszych rzędach i mających zbliżone zapotrzebowanie na wodę. Niezależnie od ciśnienia (0,5 - 4 bar) ten kroplownik zapewnia około 2 litrów wody na godzinę. Dzięki technologii membranowej i systemowi labiryntów kroplownik sam się oczyszcza, gwarantując długotrwałe i niezawodne działanie. Po zakończeniu pracy kroplownik samoczynnie się zamyka. Opatentowana szybka i łatwa technika łączenia "Quick & Easy" umożliwia wyjątkowo proste podłączenie do rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16"). Zestaw zawiera dziesięć kroplowników i jeden korek zamykający.
  Łatwość obsługi i niezawodność
  Dzięki funkcji samoczyszczenia za pomocą technologii membranowej i systemu labiryntów kroplownik rzędowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i ma długą żywotność.

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej szybkiej i łatwej technice łączenia "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je odłączać.

  Automatyczne zamykanie
  Po wyłączeniu systemu funkcja automatycznego zamykania membrany utrzymuje wodę w rurach, co zapewnia dodatkową oszczędność wody.

  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Stała dostawa wody
  Niezależnie od ciśnienia w rurze (0,5 - 4 bar) woda jest stale dostarczana w ilości 2 l/h.

  PARAMETRY:
  Zestaw: 10 kroplowników szeregowych, 1 zaślepka
  Zastosowanie: Dla rzędów roślin o podobnych wymaganiach dotyczących wody
  Technika udostępniania "Quick & Easy": Tak
  Samo czyszczący: Tak
  Kompensacja ciśnienia: 0,5-4 bar
  Wydatek wody: 2 l / h

  30 innych produktów w tej samej kategorii: