Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - regulowany kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia 5 szt. (8316-29)

  GA8316

  Nowy produkt

  Wyjątkowa innowacja - regulowane, stałe nawadnianie kropelkowe Regulowany kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia, będący…

  Więcej szczegółów

  21,78 zł brutto

  GA8316

  Więcej informacji

  Wyjątkowa innowacja - regulowane, stałe nawadnianie kropelkowe
  Regulowany kroplownik końcowy z kompensacją ciśnienia, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie nadaje się do punktowego nawadniania pojedynczo stojących roślin lub roślin rosnących w dłuższych rzędach i mających zróżnicowane zapotrzebowanie na wodę. Wskaźnik poziomu na kroplowniku umożliwia ustawienie wymaganej ilości wody. W ten sposób można dostarczać od 1 do 8 litrów na godzinę. Kroplownik końcowy jest wyposażony w funkcję kompensacji ciśnienia (1 - 4 bar) zapewniającą równomierne nawadnianie niezależnie od ciśnienia wody. Samoczynnie czyszcząca się membrana i technologia systemu labiryntów gwarantują długotrwałe i niezawodne działanie. Na potrzeby nawadniania pojedynczo stojących roślin kroplownik końcowy wkręca się na końcu rury rozdzielczej (3/16"). Za pomocą narzędzia do montażu (art. nr 8322) można przewiercić rurę montażową 13 mm (1/2") w celu bezpośredniego zamontowania kroplownika końcowego. Zestaw zawiera pięć kroplowników końcowych.
  Stała dostawa wody
  Kroplownik jest wyposażony w funkcję kompensacji ciśnienia (1 - 4 bar). Umożliwia ona równomierne nawadnianie niezależnie od ciśnienia wody.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Dzięki funkcji samoczyszczenia za pomocą technologii membranowej i systemu labiryntów kroplownik końcowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i ma długą żywotność.

  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Z możliwością indywidualnego dostosowania
  Roślinom można dostarczyć od 1 do 8 l/h ,w zależności od ich indywidualnego zapotrzebowania.

  PARAMETRY:
  Zestaw: 10 regulowanych końcówek kroplowych
  Zastosowanie: Dla pojedynczych roślin o różnych wymaganiach dotyczących wody
  Technika udostępniania "Quick & Easy": Nie
  Samo czyszczący: tak
  Wydatek wody: 0-8 l / h
  Kompensacja ciśnienia w zakresie: 1-4bar

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: