Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - regulowany kroplownik rzędowy z kompensacją ciśnienia 5 szt. (8317-29)

  GA8317

  Nowy produkt

  Wyjątkowo innowacyjne - regulowane, stałe nawadnianie kropelkowe Regulowany kroplownik rzędowy z kompensacją ciśnienia idealnie…

  Więcej szczegółów

  31,39 zł brutto

  GA8317

  Więcej informacji

  Wyjątkowo innowacyjne - regulowane, stałe nawadnianie kropelkowe
  Regulowany kroplownik rzędowy z kompensacją ciśnienia idealnie nadaje się - jako część instalacji GARDENA Micro-Drip-System - do nawadniania roślin rosnących w krótszych rzędach, o różnym zapotrzebowaniu na wodę. Wskaźnik poziomu na kroplowniku umożliwia ustawienie wymaganej ilości wody. W ten sposób można dostarczać od 1 do 8 litrów na godzinę. Kroplownik rzędowy jest wyposażony w funkcję kompensacji ciśnienia (1 - 4 bar) zapewniającą równomierne nawadnianie niezależnie od ciśnienia wody. Funkcja samoczyszczenia za pomocą technologii membranowej i systemu labiryntów gwarantuje długotrwałe i niezawodne działanie. Opatentowana szybka i łatwa technika łączenia "Quick & Easy" zapewnia wyjątkowo proste podłączenie do rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16"). Zestaw zawiera pięć kroplowników i jeden korek zamykający.
  Stała dostawa wody
  Kroplownik jest wyposażony w funkcję kompensacji ciśnienia (1 - 4 bar). Umożliwia ona równomierne nawadnianie niezależnie od ciśnienia wody.

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej szybkiej i łatwej technice łączenia "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je odłączać.

  Łatwa obsługa i konserwacja
  Dzięki funkcji samoczyszczenia za pomocą technologii membranowej i systemu labiryntów kroplownik rzędowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i ma długą żywotność.

  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Z możliwością indywidualnego dostosowania
  Roślinom można dostarczyć od 1 do 8 l/h ,w zależności od ich indywidualnego zapotrzebowania.

  PARAMETRY:
  Zestaw: 5 regulowanych kroplowników szeregowych, 1 zaślepka
  Zastosowanie: Dla rzędów roślin o podobnych wymaganiach dotyczących wody
  Technika udostępniania "Quick & Easy": Tak
  Samo czyszczący: Tak
  Kompensacja ciśnienia: 1 - 4 bar
  Wydatek wody: 1-8 l / h

  30 innych produktów w tej samej kategorii: