Kroplowniki i dysze

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Micro-Drip-System - regulowany kroplownik rzędowy 10 szt. (8392-29)

  GA8392

  Nowy produkt

  Łatwy montaż - regulowane nawadnianie kropelkowe Regulowany kroplownik rzędowy, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System,…

  Więcej szczegółów

  41,71 zł brutto

  GA8392

  Więcej informacji

  Łatwy montaż - regulowane nawadnianie kropelkowe
  Regulowany kroplownik rzędowy, będący częścią instalacji GARDENA Micro-Drip-System, idealnie nadaje się do nawadniania roślin rosnących w krótszych rzędach i mających zróżnicowane zapotrzebowanie na wodę. Kroplownik rzędowy umożliwia regulację ilości wody zgodnie z wymaganiami. W ten sposób można dostarczać od 0 do ok. 10 litrów na godzinę. Końcówka regulująca przepływ jest zdejmowana i zawiera wbudowaną igłę czyszczącą, która umożliwia łatwe czyszczenie zabrudzonego kroplownika. Opatentowana szybka i łatwa technika łączenia "Quick & Easy" zapewnia wyjątkowo proste podłączenie do rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16"). Zestaw zawiera dziesięć kroplowników i jeden korek zamykający.
  Łatwe czyszczenie
  Zdejmowana końcówka regulująca przepływ zawiera wbudowaną, zawsze łatwo dostępną igłę czyszczącą do prostego oczyszczania kroplownika.

  Łatwa instalacja
  Dzięki opatentowanej szybkiej i łatwej technice łączenia "Quick & Easy" wszystkie elementy systemu można bez wysiłku łączyć ze sobą i w razie potrzeby łatwo je odłączać.

  Oszczędność wody przy nawadnianiu
  Nawadnianie kropelkowe w instalcji Micro-Drip-System umożliwia precyzyjne dozowanie ilości wody dla poszczególnych roślin, dzięki czemu woda nie jest marnowana.

  Z możliwością indywidualnego dostosowania
  Roślinom można dostarczyć od 0 do około 20 litrów wody na godzinę w zależności od ich indywidualnego zapotrzebowania.

  Oszczędność wody przy podlewaniu
  GARDENA kroplownik końcowy umożliwia łatwe i oszczędne podlewanie roślin rosnących w rzędach, mających podobne zapotrzebowanie na wodę.

  PARAMETRY:
  Zestaw: 10 regulowanych kroplowników szeregowych, 1 zaślepka
  Zastosowanie: Dla rzędów roślin o podobnych wymaganiach dotyczących wody
  Technika udostępniania "Quick & Easy": Tak
  Samo czyszczący: Nie
  Wydatek wody: 0-10 l / h

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: