Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  CS-zbieraczka do owoców (3108-20)

  GA3108

  Nowy produkt

  Zbieranie owoców i spadów bez konieczności schylania się jest teraz możliwe dzięki łatwej w obsłudze zbieraczce do owoców GARDENA…

  Więcej szczegółów

  187,80 zł brutto

  GA3108

  Więcej informacji

  Zbieranie owoców i spadów bez konieczności schylania się jest teraz możliwe dzięki łatwej w obsłudze zbieraczce do owoców GARDENA combisystem. Dzięki elastycznym plastikowym rozpórkom możliwe jest zbieranie owoców o wielkości od 4 do 9 cm. Nie ma znaczenia, czy zbiera się orzechy włoskie czy jabłka – wystarczy najechać na nie obrotowym koszem i już wpadają do środka. Rekomendowana długość trzonka: 130-150cm.
  Zbieranie owoców i spadów
  Dzięki combisystem zbieraczce do owoców GARDENA nie musisz już schylać się, aby pozbierać owoce z ziemi.

  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Łatwa praca
  Narzędzia ręczne GARDENA combisystem są wyjątkowo kompaktowe i łatwe w użyciu. Specjalnie ukształtowany trzonek i elementy funkcjonalne umożliwiają pracę bez zmęczenia i wygodną obsługę.

  Elastyczne zastosowanie
  Narzędzia ręczne GARDENA combisystem można także przedłużać za pomocą trzonków combisystem. Wystarczy poluzować uchwyt i przedłużyć go za pomocą dowolnego trzonka combisystem.

  Do wszystkich narzędzi combisystem
  Aluminiowy/drewniany trzonek pasuje do wszystkich narzędzi combisystem.

  PARAMETRY:
  Oferowana z zawieszką. Do owoców o średnicy 4-9cm., które spadły z drzewa. Wymaga trzonka typu combi-system (do nabycia osobno).

  30 innych produktów w tej samej kategorii: