Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  CS-skrobak do fug (8927-20)

  GA8927

  Nowy produkt

  GARDENA combisystem - skrobak do fug jest optymalnie dostosowany do łatwego usuwania trawy, mchu i chwastów ze szczelin między…

  Więcej szczegółów

  47,58 zł brutto

  GA8927

  Więcej informacji

  GARDENA combisystem - skrobak do fug jest optymalnie dostosowany do łatwego usuwania trawy, mchu i chwastów ze szczelin między płytami i na ścianach. Skrobak wyposażony w dwustronnie szlifowane i hartowane ostrze z nierdzewnej stali szlachetnej umożliwia wydajną pracę. Specjalnie ukształtowany uchwyt dobrze leży w dłoni, zapobiegając wysunięciu się narzędzia nawet podczas ciągnięcia i ułatwiając pracę. Praktyczne: uchwyt można łatwo odłączyć i zastąpić dowolnym trzonkiem combisystem, aby pracować bez konieczności schylania się. W celu bezpiecznego przechowywania skrobak do fug został wyposażony w wysokiej jakości osłonę na ostrze. Okres gwarancji: 25 lat.
  Łatwa praca
  Narzędzia ręczne GARDENA combisystem są wyjątkowo kompaktowe i łatwe w użyciu. Specjalnie ukształtowany trzonek i elementy funkcjonalne umożliwiają pracę bez zmęczenia i wygodną obsługę.

  Elastyczne zastosowanie
  Narzędzia ręczne GARDENA combisystem można także przedłużać za pomocą trzonków combisystem. Wystarczy poluzować uchwyt i przedłużyć go za pomocą dowolnego trzonka combisystem.

  Ochrona przed korozją
  Wszystkie narzędzia ręczne GARDENA combisystem są wykonane z wysokiej jakości stali i pokryte duroplastem, co chroni produkty przed korozją.

  PARAMETRY:
  Zabezpieczenie ostrza.
  Ostrze ze stali nierdzewnej.
  Możliwość przedłużenia trzonkiem (CS, niezałączony)
  Niewypadająca śruba mocująca
  Z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego

  30 innych produktów w tej samej kategorii: