Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  CS-łopatka do kwiatów 8,5 cm (8929-20)

  GA8929

  Nowy produkt

  Do sadzenia i przesadzania roślin GARDENA combisystem – łopatka do kwiatów to idealne narzędzie do sadzenia i przesadzania…

  Więcej szczegółów

  35,50 zł brutto

  GA8929

  Więcej informacji

  Do sadzenia i przesadzania roślin
  GARDENA combisystem – łopatka do kwiatów to idealne narzędzie do sadzenia i przesadzania roślin. Ergonomiczna rękojeść z miękkimi i antypoślizgowymi elementami zapewnia wygodną i komfortową pracę. Łopatka ma szerokość 8.5 cm. Jest wykonana z wysokiej jakości stali pokrytej duroplastem, co zapewnia wysoką trwałość produktu. Łopatka pasuje do wszystkich trzonków combisystem. 25 lat gwarancji.
  Wygodny uchwyt
  Ergonomicznie ukształtowany uchwyt ma miękki komponent, aby zapewnić większy komfort obsługi. Kątowe końce uchwytu zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni.

  Wszechstronne zastosowanie
  Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonu combisystem, dzięki czemu są nowoczesne w uniwersowaniu. Łatwo je połączyć z trzonkiem i przykręcić. Duża śruba mocująca online z powrotem pod sylwetką kierowca osiąga stabilną i pewną pracę.

  Ochrona przed korozją
  Najwyższa jakość i powłoka z duroplastu chronią narzędzia przed korozją, dzięki czemu są ważne i odporne na przywieranie brudu.

  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu podróż 25 letnia gwarancja.

  PARAMETRY:
  Zastosowanie: Do sadzenia i przesadzania roślin
  Gwarancja: 25 lat gwarancji
  Szerokość robocza: 8.5 cm

  30 innych produktów w tej samej kategorii: