Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - grabie do trawy 60 cm (3381-20)

  GA3381

  Nowy produkt

  Do grabienia skoszonej trawy Za pomocą narzędzia GARDENA combisystem grabie do trawy można skutecznie oczyścić trawnik ze…

  Więcej szczegółów

  92,80 zł brutto

  GA3381

  Więcej informacji

  Do grabienia skoszonej trawy
  Za pomocą narzędzia GARDENA combisystem grabie do trawy można skutecznie oczyścić trawnik ze skoszonej trawy i liści. Szerokość pracy: 60 cm. Praktyczne: w czasie grabienia ścięta trawa i liście są przytrzymywane przez specjalne poprzeczki. Grabie do trawy pasują do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Polecana długość trzonka: 180 cm (w zależności od wzrostu użytkownika). Okres gwarancji: 25 lat.
  Stabilne połączenie
  Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.

  Pasuje do wszystkich trzonków
  GARDENA narzędzia combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. W zależności od potrzeb użytkownik ma do wyboru trzonki wykonane z drewna lub z aluminium, a także trzonki zaprojektowane tak, aby nie przeciążać kręgosłupa.

  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Szybkie i wydajne
  Dzięki wytrzymałym zębom oraz szerokości pracy wynoszącej 60 cm/73 cm można pracować szybko i wydajnie. W czasie grabienia ścięta trawa i liście są przytrzymywane przez specjalne poprzeczki.

  Odporne na korozję
  GARDENA combisystem - grabie do trawy są wykonane z wysokojakościowej stali pokrytej duroplastem, co optymalnie chroni produkt przed korozją.

  PARAMETRY:
  Zastosowanie: Do usuwania ścinków trawy i liści na trawniku w małych obszarach
  Zalecana długość rękojeści: 180 cm
  Gwarancja: 25 lat gwarancji
  Szerokość robocza: 60 cm

  30 innych produktów w tej samej kategorii: