Narzędzia systemowe i trzonki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Combisystem - grabie XXL dzielone 77 cm (3107-20)

  GA3107

  Nowy produkt

  Dwa w jednym: do grabienia i zbierania odpadów ogrodowych Dzięki niezwykle dużej szerokości wynoszącej 77 cm narzędzie GARDENA…

  Więcej szczegółów

  113,27 zł brutto

  GA3107

  Więcej informacji

  Dwa w jednym: do grabienia i zbierania odpadów ogrodowych
  Dzięki niezwykle dużej szerokości wynoszącej 77 cm narzędzie GARDENA combisystem - grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL Vario znakomicie nadaje się do szybkiego grabienia dużych ilości liści, ściętej trawy, materiału spulchnionego i innych odpadów ogrodowych. Praktyczne: narzędzie można szybko i łatwo podzielić na dwie części w celu wygodnego zebrania zgrabionego materiału. Można je także składać, aby nie zajmowały dużo miejsca. Grabie wachlarzowe są wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości zapewniającego długotrwałe użytkowanie. Zintegrowana rurka aluminiowa gwarantuje stabilność narzędzia. Grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL Vario pasują do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Polecana długość trzonka: 130 lub 150 cm (w zależności od wzrostu użytkownika). Okres gwarancji: 25 lat.
  Stabilne połączenie
  Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.

  Pasuje do wszystkich trzonków
  GARDENA narzędzia combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. W zależności od potrzeb użytkownik ma do wyboru trzonki wykonane z drewna lub z aluminium, a także trzonki zaprojektowane tak, aby nie przeciążać kręgosłupa.

  25 lat gwarancji
  Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

  Możliwość odłączania
  Grabie wachlarzowe można łatwo podzielić na dwie części w celu wygodnego zebrania zgrabionego materiału lub w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania. Grabie wachlarzowe w pozycji rozłożonej mają szerokość 77 cm, co pozwala na wydajną i szybką pracę.

  Mocne
  GARDENA combisystem - grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL są w całości wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, a zintegrowana rurka aluminiowa zapewnia dużą stabilność.

  PARAMETRY:
  Zastosowanie: Oszczędne w czasie grabienie liści, ziaren trawy, napowietrzonego materiału i innych odpadów ogrodowych
  Zalecana długość rękojeści: 130/150 cm
  Gwarancja: 25 lat gwarancji
  Szerokość robocza: 77 cm

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: