Sterowniki- elektrozawory- czujniki

Informacja

Producenci

  Ostatnio przeglądane

  Detektor deszczu do sterowników 24V

  GB6995C

  Nowy produkt

  Prosty w obsłudze i instalacji, bardzo skuteczny w użytkowaniu. Detektor zapobiega wykonaniu nawadniania podczas i po opadach…

  Więcej szczegółów

  49,20 zł brutto

  GB6995C

  Więcej informacji

  Prosty w obsłudze i instalacji, bardzo skuteczny w użytkowaniu. Detektor zapobiega wykonaniu nawadniania podczas i po opadach deszczu.
  Przeznaczony do współpracy ze sterownikami 24V. Regulowany poziom czułości (5 pozycji). Kabel przyłączeniowy o długości 5 m.
  Oferowany na blistrze z polską instrukcją obsługi.
  Dodatkowo dołączony zamienny kpl krążków chłonących wodę jako część zapasowa.
  Detektor deszczu przeznaczony jest wyłącznie do współpracy ze sterownikami nawadniania 24V w celu wyeliminowania zbędnego nawadniania w okresie deszczowej pogody. Może współpracować z większością niskonapięciowych sterowników 24V, z przyłączami typu normalnie-zwarty (NC). Z powodzeniem zastępuje detektory: Mini-Clic®, RainClic ®, RainTrip ® lub podobne. Detektor działa na zasadzie mechanicznego wyłącznika, który załączany jest przez powiększające się pod wpływem wilgoci specjalnie spreparowane krążki dystansowe. Podczas opadów deszczu i kilka godzin po jego zakończeniu styki sterownika zmieniają pozycję i pozostają otwarte. Zmiana położenia styków steruje pracą sterownika nawadniania bądź też bezpośrednio pracą zaworów, odcinając do nich dopływ prądu.
  Podłączenie: w sterownikach wyposażonych w wejście detektora deszczu należy przyłączyć detektor do zacisków po zdjęciu zworki. W innym przypadku detektor łączy się szeregowo z jednym z kabli zasilających 24V idących od transformatora.
  Detektor współpracuje m.in. ze sterownikiem Greenmill Pro 11 sekcji (GB6991C) oraz Elgo (MINITEC, ITEC).

  PARAMETRY:
  Napięcie pracy: 24V AC
  Regulacja poziomu czułości: 5 zakresów: opadów: 3, 6, 12, 19, 25mm
  Wymiary: 11cm x 11cm x 5cm
  Kabel: 5m

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: